O marce

Twoje zwierzaki pokochają nasze gryzaki

Naturalne gryzaki

Inwestujemy w radość zwierząt

Wierzymy w to, że świat jest lepszy, jeśli są na nim szczęśliwe zwierzęta. Nasze produkty pomagają tworzyć i wzmacniać więź pomiędzy opiekunami a psami i kotami, które je uwielbiają i darzą miłością tych, którzy je nimi częstują. Zależy nam na tej relacji.

Inwestujemy w radość zwierząt
Inwestujemy w radość zwierząt

Radość z doświadczenia

Od lat oferujemy suszone i naturalne gryzaki dla psów i kotów. Jesteśmy w całości skupieni na radości domowych pupili, dlatego też wprowadziliśmy na rynek markę bontari. Zadbaliśmy o to, aby gryzaki te wyróżniały się różnorodną ofertą dostępną dla psów i kotów w każdym wieku. Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów, by przynosiły jeszcze więcej szczęścia.

Przede wszystkim zdrowe

Bontari wyrasta z dużego przedsiębiorstwa od lat rozpieszczającego domowych ulubieńców najlepszymi jakościowo przysmakami naturalnego pochodzenia. Jesteśmy polskim producentem i korzystamy wyłącznie z zaufanych, sprawdzonych dostawców.

Naszym wyzwaniem jest radość chrupiących smakołyki bontari zwierząt. Wiemy przy tym, że podstawą szczęścia każdego psa i kota jest zdrowie. Nasze produkty są wobec tego zdrowe i nie zawierają żadnych zbędnych substancji. Przed spakowaniem suszymy mięso w specjalnych warunkach, dzięki czemu nasze gryzaki są bezpieczne dla zwierząt.

Inwestujemy w radość zwierząt
Inwestujemy w radość zwierząt

Jakość potwierdzona

W naszej firmie szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych produktów. Wdrożyliśmy system HACCP, aby zapewnić produkowanym przez nas przysmakom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Stosujemy ponadto normy ISO, dzięki którym nasi klienci mają pewność, że korzystają wyłącznie z produktów o wysokiej jakości.